Ярморок в Сорочинцях, туристическая фирма Астрея Киевская

Астрея Киевская/ Однодневные туры по Украине / Сорочинская ярмарка 

 

ЯРМАРОК В СОРОЧИНЦЯХ.

25 серпня 2017

  

Кожного року в серпні невелике полтавськ село перетворюється на торгівельно-литературно-смакувально-майструвально-дивовижно-цікаве свято. Його бачили, ним пишалися, на ньому заробляли гроші, його чекали і в технічному 19, і в космічному 20, і в комп'ютерному 21 століттях.  То ж не чекайте так довго, а збирайтесь з нами на свято Незалежності до свята їстівного, купувального, веселого, співучого і танцювального.

Зустрінемось о 7-00, та поїдеммо разом.

«Старим Полтавським шляхом» погомонимо аж до Миргорода.

10-00 Миргород. Кажуть « не той тепер Миргород…», ой не той. Та ми й самі з вусами, тому й розберемося на екскурсії. Поспілкуємося з Іван Івановичем та Іваном Никифоровичем, погутаримо з Солохою та Вакулою, що біля Калюжі зібралися, і далі поїдемо.

12-00. Великі Сорочинці. Не такі вже вони і великі. Пройдемо з ексурсією селом, самі побачите.  До білого Спаса зайдемо, де Миколоньку Гоголя хрестили, з Данилом Апостолом привітаємось, бо йому подякувати треба за Спаса – храм дивовижний.

13-00. А тепер вже час поярмаркувати.

17-00 Виїзд з В. Сорочинців. По дорозі роздивимося товари, що купили в майстрів відомих, хто не встиг - бутерброда з'їсти зможе, кого не почастували в сорочинському шинку – почастує себе сам, а хтось і спочине, бо дорога хоча й хороша, асфальтована, та все ж далека.

Прибуття до Києва орієнтовно до 23-00.

Вартість туру на людину: 440 грн.

У вартості: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід представником фірми, страхування, орг. послуги.

Додатково оплачується: особисті витрати.