Полтавщина перед Різдвом "Астрея Київська" м.Київ

ПОЛТАВЩИНА ПЕРЕД РІЗДВОМ

Рождественские встречи в Диканьке Астрея Киевская, туристическая фирма, Киев

1 день 04.01
7.30 виїзд з Києва м. Дарниця, вул. Попудренко. Переїзд до м. Пірятин, зупинка на каву. Переїзд до м. Миргород. Огляд визначних пам’яток міста та курорту.
Сорочинці. Відвідування церкви, в який хрестили Н.В.Гоголя

Переїзд в Опішню екскурсія по музею гончарства. екскурсія по залах музею, де можна побачити безліч тарілок, дзвіночків, переглянути фільм про видатних майстрів. Всім сподобається майстер-клас з гончарної майстерності, де можна власноруч створити собі маленький горщик. Обід.

Переїзд до Полтави. Вечірня екскурсія в Музей «Поле Полтавської битви». Лише в ночі відкриваються таємниці: театралізована   реконструкція фрагменту бою, фаер шоу. Полтавська битва — найбільша битва Великої Північної війни — відбулась 27 червня
(8 липня) 1709 року. В ній брали участь російська армія Петра I і шведська армія Карла XII. Карл XII зазнав повну поразку, під час битви загинуло майже 10 тисяч і було взято у полон 3 тисячі шведських вояків. Залишки шведського війська капітулювали. Поселення в готель.

2 день. 05.01
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на экскурсію «Зимова чарівність Полтави»: Іванова гора, Біла Альтанка, Соборна площа, Спаськая церква, ансамбль Круглої площі,  інститут шляхетних дівчат, будинок краезнавчого музею, Кресто-Воздвиженський монастир…
Обід в кафе (з полтавськими галушками).Відвідування музею-садиби І. Котляревського. 
Від’їзд.
Повернення до Києва ориентировно в 22:00 години.

Вартість: 1920 грн.

У вартість входить: переїзд автобусом по маршруту, екскурсійне обслуговування в м. Миргород, Полтаві. Проживання в готелі 1 ніч. Харчування – 1 сніданок, 2 обіда. Страхування

У вартість не входить:  вхідні квитки до музеїв Опішня – 100 грн, вечірня екскурсія в музей «поле Полтавської битви» - 190 грн. музей І.Котляревського – 30 грн. Додаткове харчування, додаткові екскурсії.

Просим обратить внимание, что стоимость за входные билеты в экскурсионные центры/объекты/музеи могут измениться по не зависящим от компании-туроператора причинам.

Запись 2236385, 0663620789, 0976636383, 0631349961 Алевтина