Неповторна Волинь тур вихідного дня "Астрея Київська" м. Київ

28.06 – 01.07. 2019

Ковель - Колодяжне - Луцьк - Затурці - Зимне - Володимир-Волинський - Устилуг

1 день. Виїзд з Києва, поїзд № 79 о 21-22.

2 день. Прибуття до Ковеля 7-32. Зустріч групи.

  • Ковель. Коротке знайомство з містом.
  • Колодяжне. Відвідування літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки.

Прибуття в Луцьк.

Оглядова екскурсія «Знайомство зі стародавнім Луцьком».

  • Екскурсія замком Любарта. Це унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої зберігають • спогади про лицарські турніри, відважних воїнів і великі подвиги.
  • Відвідування музею Волинської ікони.
  • Знайомство зі столицею Волині – містом Луцьк. Під час екскурсії туристи побачать музей-аптеку, будинок з химерами, культові споруди, будинок Косачів, де мешкала Л. Українка., пройдуть вулицями міста, дізнаються його історію.

Поселення в готель.

  • Відвідування арт-фестивалю «Ніч у Луцькому замку».

«Ніч у Луцькому замку» — щорічний арт-фестиваль на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Вперше фестиваль відбувся в 2007 році, здобувши популярність та міжнародне визнання. Складовою частиною арт-шоу є імпровізовані лицарські бої та середньовічні розваги, театралізовані дійства, виступи місцевих та запрошених гуртів і театрів, майстер-класи народних майстрів з гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, флористики, ковальства, дегустація та приготування національних страв. Початок о 20-00 і до ранку. Вартість була в минулому році – 250-300 грн

3 день. Сніданок. Виселення з готелю.

Автобусна екскурсія «Неповторна Волинь».

  • Зимне. Стародавній Святогірський монастир, заснований у 1001 році князем Володимиром.
  •  Володимир-Волинський. Одне з найстаріших міст України, засноване в 988 році князем Володимиром, який підкорив язичницьке місто Ладомир. Під час екскурсії туристи побачать культові споруди, серед яких виділяється найдавніший на Волині Успенський собор.
  • Устилуг. Відвідування прикордонної застави зі службовими собаками і музею Стравинського. Музей розташований в будинку, який композитор побудував за власним проектом.
  • Затурці. Відвідування меморіального музею відомого українського історика В. Липинського. Музей відкритий у відреставрованому садибному будинку маєтку шляхтичів Липинських.

Повернення до Луцька. Пізній обід. Вільний час, за який можна відвідати СРК Адреналін-сіті. Це унікальна територія розваг, яка не має аналогів на Західній Україні. Тут можна повечеряти та відвідати музей технічного прогресу.

Відправлення в Київ, поїзд о 22-21.

4 день. Прибуття в Київ о 5-51.

Вартість туру на 1 особу – 1600 грн + зал. проїзд (близько 400 –пл., 500 купе).

У вартість входить: Проживання в готелі «Світязь» - 1 ніч, екскурсійний супровід. транспортне обслуговування, Харчування: сніданок, обід у другий день.

У вартість не входить: зал. проїзд, вхідні квитки і екскурсійні послуги в музеях

Запис за. тел. (044) 223 63 85; (097) 663 63 83 (066) 362 07 89; (063) 134 99 61